Sepette Go-İndirim Sürprizi
Fırıl Turizm Seyahat Acentası Belge No : 17075
Bize Ulaşın
Whatsapp Hattı
Kurumsal

Gizlilik Politikası


Hakkınızdaki kişisel verilere önem verdiğinizi ve bu verilerin nasıl kullanıldığını önemsediğinizi biliyoruz ve kişisel verilerinizin GOTatil tarafından gerekli dikkat ve özen gösterilerek kullanıldığı konusunda bize güvenmenizi istiyoruz. Bu Gizlilik Politikası, ne tür kişisel verileri topladığımızı, bu verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olacaktır.

GOTatil, kullanıcıların kendisine www.gotatil.com adlı web sitesi veya Mobil Uygulamaları üzerinden elektronik ortamdan iletilen kişisel verileri üçüncü kişilerle, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamı ve kişisel verilerin toplanması ile ilgili açıklanan amaçlara ve GOTatil’in meşru menfaatine yönelik hukuki sebebe dayalı olarak toplanmaktadır.  

Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi ifade etmektedir. GOTatil, kişisel bilgileri kendi bünyesinde www.gotatil.com sitesinin çalışması için gerekli fonksiyonları yönetmek, analiz etmek, geliştirmek ve istatiksel çalışmalar yapmak, işlevselliğini arttırmak ve kullanıcı profili belirlemek amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir.

GOTatil 'in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.gotatil.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, GOTatil’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

www.gotatil.com sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası " nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.