Sepette %5 İndirim
Kurumsal

En Çok Sorulan Sorular


  • NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?

Rezervasyon yapmak istediğiniz villaya karar verdikten sonra sağ üst köşedeki iletişim numarasını arayarak  veya email adresimize mesaj göndererek bize ulaşabilirsiniz. GOTATİL danışmanı öğrenmek istediğiniz tüm detaylar ile ilgili size yardımcı olacaktır. GOTATİL danışmanı onayınız dahilinde iletişim bilgilerinizi alır, seçtiğiniz villanın müsaitlik durumunu kontrol ettikten sonra rezervasyon için gerekli tüm detayları içeren “Ön Rezervasyon Bilgilendirme Formu” tarafınıza gönderilir.

Rezervasyonun kesinleşmesi için talep edilen ön ödemenin belirtilen sürede yapılmasından sonra rezervasyonunuz onaylanır ve “Rezervasyon Konfirmasyon Belgesi” tarafınıza iletilir.

Siz sadece tatilinizi düşünün, detaylarla GOTATİL ilgilenir.

  • VİLLAMIN YERİNİ NASIL BULURUM, KİMDEN TESLİM ALIRIM?

Tüm villalarımız bulundukları bölgelerdeki yetkililerimiz tarafından size tanıtılır ve teslim edilir. Villanın bulunduğu bölgeye vardığınızda yetkili kişiyi aramanız yeterli olacaktır. GOTATİL yetkilisi size eşlik ederek villanıza rahat ulaşmanızı sağlayacak, villa ile ilgili gerekli bilgileri aktardıktan sonra anahtarı size teslim edecektir.

Ayrıca seçtiğiniz villanın detay sayfasının altındaki haritadan villanın konumunu görebilirsiniz ve bölge ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

  • VİLLAYA GELİRKEN YANIMIZDA NELER GETİRMELİYİZ?

Birçoğumuz defalarca tatile çıktık ve çıkacağız. Hepimiz yapacağımız tatil için bazı hazırlıklar yapmamız gerektiğini biliyoruz. Tatile giderken alınması gerekenleri belirlemek biraz uzun süren bir iştir. Öncelikle ihtiyaç duyacağınız şeylerle isteğe bağlı alacağınız şeyleri ayrı listelemenizde fayda var. İyi bir liste her zaman işinizi kolaylaştırır.

Evinizdeki konfor villanızda sizi bekliyor. Siz sadece keyifle geçireceğiniz bir tatil için, yanınıza almak istediklerinizi doğru bir şekilde hazırlayın ve tatilinize çıkın!  

  • MİNİMUM KİRALAMA SÜRESİ NE KADAR?

Minimum kiralama süresi o villaya en az kaç gün süre ile kiralama yapılabileceğini gösterir.

  • KORUNAKLI VİLLANIN ÖZELLİĞİ NEDİR?

Her biri dışarıdan görünmeyecek şekilde tasarlanmış sadece size ait olan bir villada, korunaklı olarak inşa edilen havuz ve güneşlenme alanlarıyla, hassasiyetlerinizin tamamen karşılandığı, aklınıza en ufak bir detayın bile takılmayacağı bu villalarda sadece huzur ve mutluluk var!

  • BALAYI VİLLALARININ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Konumundan içinde yer alan imkanlara kadar her noktasında sizi ayrıcalıklı hissettirmek ve hayal ettiğiniz deneyimi yaşatmak için hazırlanan bu villalardan asla ayrılmak istemeyeceksiniz. Her mevsim tatil yapabileceğiniz, düşlerinizdeki her şeyi bulabileceğiniz balayı villaları bir tık uzağınızda sizi bekliyor!

  • VİLLANIN TEMİZLİK VE BAKIMI NASIL YAPILIYOR?

Villalarımız misafirlerimiz giriş yapmadan önce yüksek derecede güvenlik ve sağlık protokolüne uygun temizlenir. 7 günü aşan konaklamalarda dilerseniz ücretsiz temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  • HAVUZUN VE BAHÇENİN BAKIMI NASIL YAPILIYOR?

Havuz ve bahçe bakımları sabah veya akşam olmak üzere günde bir kez görevliler tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • KİŞİ SAYISINA GÖRE FİYAT DEĞİŞİYOR MU?

Kişi sayısı fiyatlandırmayı değiştirmiyor. 2 kişiden 20 kişiye kadar farklı kapasitelerdeki villalarımız ile hizmetinizdeyiz. Daha fazla bilgiye seçeceğiniz villanın detay sayfasından ulaşabilirsiniz.

  • ÖDEME YÖNTEMLERİ

Kredi kartı veya havale ile ödeme yapabilirsiniz.